Vyberte stranu

Vedaflor WS-X

Jedná sa o pás z SBS modifikovaného asfaltu tej najvyššej kvality. Je vhodný najmä ako vrchný pás do viacvrstvových hydroizolačných systémov vegetačných plochých striech. Asfaltový pás je vhodný ako pre novostavby, tak pre rekonštrukcie existujúcich vegetačných plochých striech aj pre menej stabilné konštrukcie. Asfaltová zmes obsahuje aditíva spoľahlivo zabraňujúce rastu korienkov v okolí pásu.

Vysoko modifikovaná asfaltová zmes zaisťuje vynikajúce parametre odolnosti pri nízkych teplotách a odolnosti proti stekaniu pri zvýšenej teplote. Vďaka tomu asfaltový pás bezpečne odoláva klimatickým podmienkam na strechách a predstavuje dlhodobo spoľahlivé a trvanlivé riešenie.

Profilácia spodného povrchu pásov BLUE SPEED umožňuje izolatéri kontrolu správneho natavenie asfaltovaného pásu tak, aby nedochádzalo k prepaľovaniu pásu. Separačná spalné fólia je k pásu pripojená iba vo vrcholoch profilácia, preto dochádza k rýchlejšiemu spáleniu fólie. Profilácia spodného povrchu zabezpečuje rýchlejšie pokládku pásu a zároveň zaručuje úsporu plynu.

Nosná vložka Netkaná polyesterová rohož 250 g/m2
Vrchný posyp Hrubozrnný bridlicový posyp, modrozelený
Spodná vrstva Systém BLUE SPEED, separačná spalná fólia
Balenie 5,00 x 1,00 m; d = 5,2 mm
Použitie Vrchný pás do viacvrstvových hydroizolačních systémov vegetačných plochých striech