Vyberte stranu

Modifikované šindle SBS

OB Standard SBS červený

OB Standard SBS hnedý

BB Classic červený

BB Classic hnedý

       Vyrábajú sa zo základných asfaltovaných pásov upravených tak, aby zabezpečovali spoľahlivú funkčnosť na všetkých odporúčaných sklonoch strechy. Základný materiál sa vyrába s nosnou vložkou zo sklenenej rohože, na ktorú je obojstranne za horúca nanesená asfaltová krycia vrstva z modifikovaného asfaltu.

          Povrchová úprava vrchnej vrstvy z hrubozrnného hydrofobizovaného keramického granulátu vytvára veľmi účinnú ochranu asfaltovej hydroizolácie proti atmosférickému starnutiu, prelietavému ohňu a proti mechanickému poškodeniu. Taktiež dlhodobo účinne chráni asfaltovú hydroizoláciu pred ultrafialovými lúčmi. Hrubozrnný posyp z keramického granulátu zaručuje stálofarebnosť a ochranu pred degradáciou asfaltovej vrstvy.

 

Sklon strešnej roviny od 15° do 25° sa odporúča použiť samolepiaci asfaltovaný pás modifikovaný SBS kaučukom. Na tento účel odporúčame podkladový pás Icolep L30, alternatívne Vedatop SU.

Sklon strešnej roviny  od 25° do 90° sa odporúča použiť asfaltovaný podkladový pás V13. Ako podklad je možné použiť aj alternatívne pásy s vyššou špecifikáciou.

 

Montážny návod pre asfaltrové modifikované šindle SBS